Agnieszka Plencler

“Jakość jest dla mnie najważniejsza. Dzięki niej życie smakuje lepiej.”

Psycholog społeczny, lider, strateg, uważny słuchacz

Agnieszka Plencler

Doświadczenie w biznesie:

Dyrektor marketingu i strategii produktowej z doświadczeniem po stronie agencji badawczych. W pracy uważnie słucha swojej intuicji, ale wcześniej bardzo dokładnie i w oparciu o twarde dane analizuje pole walki o serca konsumentów. Nie boi się odważnych decyzji i brania za nie odpowiedzialności. Współtwórca sukcesów Grupy PKP w latach 2013-2015 oraz marki LOT w latach 2015- 2016.

Motywacja:

Jakość jest dla mnie najważniejsza. Dzięki niej i dla niej wyzwalam pozytywne doładowanie. Wierzę, że tylko robiąc rzeczy, które się czuje, które pasjonują i do których ma się pokorę można odnosić sukcesy.

Dlaczego zajmuje się budowaniem marek osobistych? Od początku swojej kariery zawodowej krążyłam wokół ludzi. Na początku jako młody badacz analizowałam procesy poznawcze, motywacje, powody decyzji konsumenckich, wizerunki i komunikację różnych marek z branży FMCG, finansowej, farmaceutycznej. Miałam przyjemność uczyć się od najlepszych: prof. Rafała Ohme i prof. Dominiki Maison. Przechodząc na stronę klienta miałam możliwość reformowania polskich marek. Jednak zawsze nie osiąganie celu samego w sobie, ale praca z ludźmi nad osiąganiem tego celu była dla mnie najbardziej satysfakcjonująca. W budowaniu każdej marki poza precyzyjną identyfikacją jej wartości, najważniejsi są ludzie. To ludzie marki budują, marki wybierają i zostają jej stałymi klientami lub nie. Z mojego doświadczenia wiem, że poczucie sensu działania i siły sprawczej jest najbardziej motywujące. Postanowiłam połączyć dwa obszary, które mnie fascynują: marketing i praca ,,z i dla” człowieka, czyli praca nad budowaniem marki osobistej.

Marka osobista – jeśli jest prawdziwa powinna emanować do każdego zmysłu tworząc spójny, silny i unikalny wizerunek.

Prywatnie:

Mama dwójki urwisów W&W, kochająca modę i biesiadowanie w gronie najbliższych. Uwielbia maszerować, najlepiej w słoneczne dni- to jej sposób na aktywność fizyczną, twórcze myślenie i rozładowanie napięcia. Kiedyś będzie spacerować z psem (który jest w coraz mniej odległych planach ;).

Agnieszka@TopPersonalBranding.com