Piotr Grządziel

„Greatest good to the greatest number of people”

praktyk, trener i przewodnik, ekspert marketingu i personal brandingu

Doświadczenie w biznesie:

Wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania łączące personal branding oraz social selling. Od 15 lat skutecznie łączy marketing, komunikację i sprzedaż, realizując projekty dla Orange, Aviva, Lion’s Bank, Hapag-Lloyd, Mars, Coca-Cola, Heineken, Bridgestone, Enea i polskie rozwijające się firmy.

Twórca autorskiej metody Top Personal Branding, na bazie której pracuje
z liderami w biznesie, pomagając im zbudować silne, wyróżniające się i skuteczne marki osobiste. Certyfikowany trener persolog®/DISK na bazie których korzysta z narzędzi ułatwiających komunikację, sprzedaż oraz podnoszących jakość obsługi klienta.

Motywacja:

Najwięksi liderzy i ludzie, którzy nas inspirują mają zazwyczaj te samą motywacje oraz schemat działania. Budują swój pozytywny wpływ
i starają się dotrzeć do jak największej liczby ludzi ze swoimi talentami. Najciekawszą częścią mojej pracy jest właśnie odkrywanie tych wyjątkowych talentów, tłumaczenie na korzyści dla innych ludzi i prezentowanie ich światu. Dzięki temu najlepsi liderzy i ludzie, o których mówi się, że mają dobrą markę osobistą mogą zmieniać – po swojemu – świat na lepszy.

Piotr@TopPersonalBranding.com